ZUNO

ZUNO banka je jednou z nových bánk na slovenskom trhu s ambíciou rozvíriť slovenský bankový rybník. Do našich bankových vôd prináša ZUNO predovšetkým svieži vietor a nové štandardy v poskytovaní bankových služieb.

Moderná internetová banka

Hlavným cieľom banky je sprostredkovať zákazníkovi moderný spôsob poskytovania základných služieb ako sú bežné účty a sporiace účty. Nečakajme teraz žiadne zložité investičné a poistenecké produkty, prioritou banky sú teraz jednoduché služby pre každého.

Z týchto dôvodov je na banke ZUNO ihneď jasne vidieť, že sa významne zameriava na mladú klientelu, ktorej najviac záleží na jednoduchosti a predovšetkým na službách zadarmo. Aj keď je väčšina služieb od ZUNO veľmi lacná alebo úplne zadarmo, patrí medzi veľmi kvalitné a vďaka tomu sa banke darí rozširovať svoju pozíciu na našom trhu. ZUNO je predovšetkým internetová banka, kde si môžeme všetko založiť online, dostane sa nám aj poradenstvo online.

Účet bez poplatkov a výhodná pôžička

Bankový účet v ZUNO banke si vytvoríte z pohodlia domova a počas niekoľkých minút. Prečo nevyskúšať niečo tak jednoduchého a navyše zadarmo? Internetové bankovníctvo je samozrejmosťou a opäť tu platí, že jednoduchosť vyhráva nad zložitosťou. Navyše je toto profesionálne internetové bankovníctvo bez poplatkov.

Výhodné pôžičky s úrokom od 6,90 % ročne sú bezkonkurenčne najlepšie. Dokonca sa ZUNO banka rozhodla posunúť svoje služby na ešte vyššiu úroveň. Všetkým svojim lientom, ktorí splácajú riadne a včas ponúka totiž tzv. neprekonateľný úrok. V skratke to znamená asi toľko, že ak nájdete na trhu bankových pôžičiek ešte nižší úrok, tak vám ho banka zníži ešte nižšie!

Ak teda patríte medzi ľudí, ktorí radi využijú jednoduché a zároveň profesionálne služby, tak by nemal byť problém obrátiť sa s dôverou práve na tohto nováčika.

 

Zoznam overených spoločností poskytujúcich pôžičky

Produkty společnosti ZUNO banka

Úrok od6,9 %
Splatnosť12 – 96 mesiacov
Výška pôžičky500 € – 20 000 €
Výhody pôžičky
 • Najnižší úrok na trhu
 • Pôžička bez poplatkov
 • Pôžička bez ručiteľa
 • Pôžička pre dôchodcov
Na čo sa pôžička hodí?
 • Nákup tovaru a oblečenia
 • Nákup automobilu
 • Zaplatenie faktúr a účtov
 • Konsolidácia úverov
Poplatky za vyřízení
 • Splatnost: 12 – 96 mesiacov
 • Poplatek za poskytnutí: zdarma
 • Poplatek za vedení: zdarma
 • Poplatek za předčasné splacení: zdarma
 • Způsob vyplacení: na účet
Hodnotenie pôžičky
5 hviezdičiek
Splatnosť
12 – 96 mesiacov
Výška pôžičky
500 € – 20 000 €

Celková výška úveru 3 000 € - doba splatnosti 72 mesiacov - úroková sadzba 9,90% p.a. - RPMN 10,36% - poplatok za prijatie, posúdenie a vyhodnotenie žiadosti 0 € - poplatok za vedenie 0 € - výška mesačnej splátky 55€ - celková splatená suma 3 960€.

Zobraziť pobočku  

Kontakt ZUNO banka

ZUNO banka

Kontakt pre klienty: Tel.:+43 1 717 07 26 91

Sídlo spoločnosti: Digital Park II, Einsteinova 23, 851 01 Bratislava, SR

Email: info:@:zuno.eu

Web: zuno.sk

IČ: 36 867 594

Užitočné informácie na tému financie

Ako platiť na dovolenke a ako na nej ušetriť?

Zmeniť si peniaze až v zmenárni alebo v banke pred odchodom? Je výhodnejšie spoliehať sa na platbu kartou? Kde nájdem výhodné kurzy?

Čítať celý článok 30. august 2016

Pracovný pomer na dobu určitú a dobu neurčitú (sprievodca)

Každému by malo byť jasné, že vždy je lepšie byť zamestnaný na dobru neurčitú, než mať parcovnú zmluvu na dobu určitú.

Čítať celý článok 25. august 2016

Ako si uplatniť daňový bonus

Veľa z vás nemá úplne jasno v tom ako uplatniť daňový bonus v daňovom priznaní. Či už sa jedná o dôchodcu, živnostníka alebo zamestnanca.

Čítať celý článok 23. august 2016