Seznam ověřených společností poskytujících půjčky

Bohužel nebyly nalezeny žádné nabídky.

SMS pôžičky

28. 5. 2016
SMS pôžičky
Pôžičky & Rady

Koľko si chcete požičať?

EUR

Vďaka SMS pôžičkám budete mať peniaze na svojom účte do niekoľkých málo minút! Samotná žiadosť je veľmi jednoduchá a ľahká - prebieha prostredníctvom textovej správy, ktorú stačí len odoslať z mobilného telefónu a nie je potrebné sa už ďalej o nič viac starať. Proces schválenia je väčšinou taktiež veľmi rýchly.

Dostupná, diskrétna a rýchla pôžička

Nehanbite sa, veď každému sa môže stať, že sa dostane do mizernej situácie, keď do výplaty ostáva ešte poriadny kus týždňa. Klasická pôžička v tomto prípade situáciu nerieši, keďže od podania žiadosti, cez schvaľovací proces až po získanie prostriedkov na účet trvá príliš dlho.

SMS pôžička je najvhodnejším riešením práve vo chvíli, keď potrebujete peniaze okamžite, no zároveň na kratšiu dobu (1 – 30 dní) a menšiu hotovosť v radoch stoviek eur. Navyše sú pôžičky cez SMS dostupne všetkým zákazníkom, ktorí majú mobilný telefón, bankový účet a spĺňajú podmienku plnoletosti.

 
Porovnajte pôžičky a vyberte si tú najvýhodnejšiu
Porovnať pôžičky 

Pôžička ihneď cez SMS

Samotný proces vám nezaberie viac než pár minút. Ľahká a jednoduchá dostupnosť finančných prostriedkov býva pre ľudí veľmi dôležitá, a nielen preto je schvaľovací proces pri SMS pôžičkách doslova bleskový. Peniaze môžete mať pripísané na bankovom účte už behom 10 minút od schválenia vašej žiadosti. SMS pôžička je jednoduchá, rýchla a dostupná ihneď.

Nenechajte sa odradiť a obmedzovať zbytočnou byrokraciou a zdĺhavým vybavovaním v banke, ak potrebujete peniaze okamžite. SMS pôžička má hlavnú výhodu, že ju vybavíte aj bez návštevy nejakej pobočky a neprídete s nikým do kontaktu. Tým pádom nepotrebujete mať žiadneho ručiteľa a ani dokladovať svoj príjem.

 
Pridajte si nás na Facebook Získajte prehľad výhodných ponúk