Seznam ověřených společností poskytujících půjčky

Bohužel nebyly nalezeny žádné nabídky.

Pôžičky pre rodičov na MD

19. 2. 2016
Pôžičky pre rodičov na MD,
Pôžičky & Rady

Koľko si chcete požičať?

EUR

Áno, s príchodom každej malej ratolesti stúpajú náklady rodiny, v čase pred pôrodom a najmä po samotnom pôrode. Banky mamičkám na materskej dovolenke peniaze bohužiaľ nepožičiavajú z toho dôvodu, že sú pre ne rizikovým klientom s nízkou bonitou. Veď predsa materská nie je práve najvyššia a banka nemá ani istotu, že sa do práce okamžite vrátite – najmä ak ste momentálne sama bez partnera.

Nebankové pôžičky pre rodičov na MD

V ústrety novým i opakovaným rodičom vyšli nebankové spoločnosti, ktoré vymysleli pôžičky pre mamičky na materskej dovolenke. Na vybavenie tohto typu spotrebného úveru v podstate stačí predložiť občiansky preukaz a druhý doklad totožnosti (cestovný pas alebo vodičský preukaz). Ak máte partnera, tak je skvelé si prichystať aj jeho doklady. Niekedy sa môže vyžadovať, aby váš manžel či priateľ zdokladoval svoje príjmy. Žena na materskej Pokiaľ si žena na materskej zarába nejakou vedľajšej formou zamestnania, tak jej samozrejme nebankovky poskytnú pôžičku aj bez doloženia príjmov manžela. Poslednou, no v dnešnej dobe najjednoduchšou podmienkou býva vlastniť bankový účet, keďže pôžičky pre ženy na MD sú vyplácané bezhotovostne.

 
Porovnajte pôžičky a vyberte si tú najvýhodnejšiu
Porovnať pôžičky 

Parametre pôžičky pre rodičov na MD

Výška pôžičky na materskej dovolenky je v radoch pár stoviek eur, pričom doba splatnosti sa pohybuje na úrovni už od niekoľkých dní, až po niekoľko mesiacov a rokov. Zvyčajne sa všk stretávame s kratšou dobou splatnosti a nižšou výškou pôžičky, ide teda o tzv. mikropôžičky.

Výhodou je jej rýchle vybavenie, keďže inštitúciám stačia základné informácie a uvedomujú si, že žena na MD potrebuje peniaze, čo možno najskôr. Avšak na druhej strane stojí relatívne vyšší úrok. Treba si uvedomiť, že ide o bezúčelovú pôžičku bez ručenia as minimálnym dokladovaním. V prípade žiadosti o úver pre rodičov na MD si dobre premyslite stratégiu jeho splácania. Vyhnete sa tak situácii, kedy si budete na splatenie úveru musieť požičiavať ďalšie peniaze inde.

 
Pridajte si nás na Facebook Získajte prehľad výhodných ponúk