Seznam ověřených společností poskytujících půjčky

Bohužel nebyly nalezeny žádné nabídky.

Pôžičky pre nezamestnaných

15. 12. 2015
Pôžičky pre nezamestnaných
Pôžičky & Rady

Koľko si chcete požičať?

EUR

Nedostatok peňazí vás však dobehol teraz a práve preto hľadáte výhodné pôžičky pre nezamestnaných. Áno, vaša šanca na získanie pôžičky je nízka a obmedzená z dôvodu, že ste prišli aj o svoj pravidelný mesačný príjem.

Kto poskytuje pôžičky pre nezamestnaných?

V prvom rade sa všeobecne odporúča obrátiť sa na niektorú banku. Šanca je síce mizivá, no niektoré z nich sú schopné požičať žiadateľovi v prípade, že je dlhodobo dobrým klientom. Drvivej väčšine nezamestnaných sa bez doloženia príjmu banku presvedčiť nepodarí. Nezostáva nim nič iné, než sa obrátiť na menej výhodné, no rýchlejšie online pôžičky z nebankových inštitúcii.

Na Slovensku je nebankových spoločností viacero a niektoré z nich požičajú aj ľuďom, ktorí majú zápis v registri dlžníkov. Nepotrebujú potvrdenie o výške príjmu, no na druhú stranu musíte rátať s vyššou úrokovou sadzbou, vyššími splátkami a vyššou percentuálnou mierou nákladov. Možno sa vám to nebude zdať fér, ale pre každú finančnú inštitúciu predstavujete riziko, keďže vaša bonita je po strate zamestnania značne nízka.

 
Porovnajte pôžičky a vyberte si tú najvýhodnejšiu
Porovnať pôžičky 

Aké sú výhody pôžičky pre nezamestnaných?

Výhodou tohto úveru je možnosť podať žiadosť po telefóne alebo prostredníctvom internetu. Väčšinou vás čaká aj rýchly priebeh vybavenia a peniaze na účte do niekoľkých desiatok minút. Je to možné najmä vďaka tomu, že sa nenahliada do registra dlžníkov. Nie je potrebné dokladať výšku vášho príjmu a ručíte väčšinou domom, automobilom alebo iným majetkom. Tieto online pôžičky sú navyše bezúčelové, ich využitie tak nie je viazané podmienku dokladovania.

Vzhľadom k tomu že sú rýchle pôžičky pre nezamestnaných založené ručením nehnuteľnosťou, preštudujte si veľmi dôkladne podmienky v prípade neplnenia záväzku zo zmluvy. Aj takto sa môžete vyhnúť prípadným nepríjemnostiam s exekúciou vo chvíli, keď z nejakého dôvodu vaše záväzky nedodržíte.

 
Pridajte si nás na Facebook Získajte prehľad výhodných ponúk