Seznam ověřených společností poskytujících půjčky

Bohužel nebyly nalezeny žádné nabídky.

Pôžičky pre dôchodcov

18. 7. 2016
pôžičky pre dôchodcov, online pôžičky pre seniorov, spoľahlivé pôžičky
Pôžičky & Rady

Koľko si chcete požičať?

EUR

Na našej webovej stránke nezabúdame ani na ľudí v seniorskom veku. Pôžičky pre dôchodcov totiž veľmi vyhľadávané, keďže práve seniori sú pomerne atraktívnou skupinou nielen pre banky, ale aj pre nebankové finančné inštitúcie.

Online pôžičky pre seniorov

Je pravda, že dôchodcovia už nie sú zárobkovo činní, no sú zabezpečení na dobu neurčitú, keďže majú pravidelný príjem v podobe dôchodku. Istota príjmu im teda prikladá na bonite aj napriek tomu, že starobný dôchodok na Slovensku nie je práve najvyšší. Väčšina online pôžičiek pre dôchodcov je ľahko dostupná, rýchla a všetky spoločnosti pristupujú k dôchodcom veľmi ústretovo. Medzi pôžičky pre dôchodcov však nemôžeme zaradiť spotrebné úvery s vyššou hodnotou peňazí, keďže je tu jediné väčšie riziko – neočakávaná smrť. Tým pádom spoločnosti poskytujú cez online pôžičky podstatne menej peňazí, no aj napriek tomu si za ne môžete zakúpiť parádnu dovolenku v zahraničí, nové spotrebiče a takmer všetko čo práve potrebujete.

 
Porovnajte pôžičky a vyberte si tú najvýhodnejšiu
Porovnať pôžičky 

Rýchla pôžička pre dôchodcov

Bez zbytočného papierovania a dokladovania môžu dôchodcovia získať niekoľko stoviek eur na svoje potreby. Pôžička je veľmi rýchla nielen z toho dôvodu, že o ňu možno požiadať a vybaviť ju kompletne cez internet, ale aj preto, že jediným nutným dokladom je doloženie občianskeho preukazu.

Aj keď sú dnešní dôchodcovia pomerne viac ostražití, ako boli v minulosti, ak je potrebné dávaš si pozor pri uzatváraní pôžičky. My sa snažíme na našej stránke priniesť len overené a spoľahlivé pôžičky od transparentných finančných spoločností, no na internete sa nájdu aj neseriózne firmy. Príkladom podvodného chovania sú napríklad prehnane vysoké poplatky za vybavenie a vedenie pôžičky. Každý kto prehľadáva pôžičky pre dôchodcov by mal brať ohľad hlavne na ročnú percentuálnu mieru nákladov (RPMN), aby na pôžičke nepreplatil poriadnu pálku. Veríme, že to nebude váš prípad a dôkladne si porovnáte online pôžičky pre dôchodcov u nás.

 
Pridajte si nás na Facebook Získajte prehľad výhodných ponúk