Seznam ověřených společností poskytujících půjčky

Bohužel nebyly nalezeny žádné nabídky.

Pôžičky na občiansky preukaz

13. 1. 2016
Pôžičky na občiansky preukaz
Pôžičky & Rady

Koľko si chcete požičať?

EUR

Nebojte sa, vždy existuje riešenie. Ak máte trvalé zamestnanie, tak vám dočasne môžu pomôcť známy, prípadne vám banka poskytne pôžičku. V prípade, že máte problémy dlhodobejšieho charakteru, zápis v registri dlžníkov, tak sa môžete obrátiť na nebankové pôžičky. Tie sú často poskytované aj ako pôžičky na občiansky preukaz, teda k celému vybaveniu vám netreba nič iné len OP.

Aká je pôžička na OP?

Pôžička na OP je vo väčšine prípadov spotrebný úver na čokoľvek, takže nemusíte preukázať účel využitia peňazí. Vo väčšine prípadov nemusíte nebankovej spoločnosti nič dokladovať, takže zabudnite na potvrdenie o výške príjmu alebo na potrebu mať ručiteľa. Pôžičky na občiansky preukaz sú väčšinou individuálne, keďže pri žiadosti máte možnosť využiť mnohé online kalkulačky, na ktorých si nastavíte výšku pôžičky, dobu splatnosti a výšku mesačnej splátky. Týmto spôsobom môžete nájsť najvýhodnejšie podmienky a parametre tak, aby ste príliš nezaťažili rodinný rozpočet a nemuseli o pár mesiacov žiadať o ďalšiu pôžičku.

 
Porovnajte pôžičky a vyberte si tú najvýhodnejšiu
Porovnať pôžičky 

Pôžičky na OP sú veľmi rýchle a pohodlné. Častokrát ich vybavíte cez online formulár a proces schválenia je často zautomatizovaný. Po odoslaní žiadosti o pôžičku vás najčastejšie telefonicky kontaktuje pracovní danej finančnej inštitúcie a overí vašu žiadosť. S najväčšou pravdepodobnosťou sa bude jednať len o číslo občianskeho preukazu a potvrdenie správnosti vašich osobných údajov. Po tomto krátkom overení vám žiadosť schvália a finančné prostriedky odošlú na váš bankový účet. Dĺžka vybavenia? V niektorých prípadoch je pôžička na občiansky preukaz vybavená za 15 minút, niekedy môže trvať pár hodín.

Výhody pôžičky na občiansky preukaz:

  • Rýchle a efektívne riešenie problémov.
  • Pôžička na OP je bez ručiteľa a dokladovania príjmov.
  • Pôžičky na občiansky preukaz poskytujú aj súkromní investori.
  • Bez zbytočnej administratívy a byrokracie.
  • Online vybavenie bez nutnosti navštíviť pobočku.
 
Pridajte si nás na Facebook Získajte prehľad výhodných ponúk