Seznam ověřených společností poskytujících půjčky

Bohužel nebyly nalezeny žádné nabídky.

Pôžičky bez poplatku vopred

8. 10. 2015
Pôžičky bez poplatku vopred
Pôžičky & Rady

Koľko si chcete požičať?

EUR

Možno ste si už všimli, že pri niektorých bankových i nebankových (najmä pri tých od súkromných investorov) nájdete vedľa informácie o výške úveru aj poplatok, ktorý budete musieť zaplatiť za vybavenie danej pôžičky. Tento postup sa ani nám nepozdáva, veď predsa ak človek potrebuje peniaze, prečo by mal niečo platiť vopred? Toto je varovný signál číslo jedna, že máte byť na pozore a poskytovateľa si poriadne overiť. Poďme sa pozrieť na pôžičky, ktoré získate bez poplatku za vybavenie a na to, ako sa vyhnúť plateniu poplatkov.

Online pôžičky vyberajte pozorne

Pod stresom z nedostatku peňazí a dlhov zvykneme robiť unáhlené rozhodnutia alebo osudové chyby. Avšak aj v prípade, že nemáte peniaze, ktoré súrne potrebujete, si musíte zachovať chladnú hlavu. Oplatí sa pri výbere neponáhľať a zvážiť nielen výšku úroku, ale aj ďalšie podmienky a požiadavky danej spoločnosti.

Poplatky vopred sa v podstate nevyskytujú v žiadnej nebankovej a bankovej spoločnosti a keď aj áno, tak sa v podstate jedná o poplatok z poskytnutej sumy. Tým pádom ak žiadate napríklad o 1 000 € a spoločnosť má poplatok 2%, tak vy získate nie 1 000 €, ale 980 €. Týchto 20 € však nezaplatíte vopred, ale až po poskytnutí pôžičky.

Dávajte prednosť úhrade poplatkov vždy až potom, čo veriteľ uspokojí vaše potreby, a vy ste spokojní. V prípade, že niekto požaduje od vás poplatok vopred pri online pôžičke, tak sa na 99% jedná o podvodníka. Nedôverujte mu a neodošlite mu vaše posledné peniaze.

 
Porovnajte pôžičky a vyberte si tú najvýhodnejšiu
Porovnať pôžičky 

Prvá pôžička zadarmo

Skvelou možnosťou, na ktorej môžete ušetriť je veľmi obľúbená prvá pôžička zadarmo. Tá sa stala hitom pri malých SMS pôžičkách, pri ktorých môžete ako nový klient získať pôžičku úplne zadarmo bez poplatkov. Podmienkou je nutnosť splatiť pôžičku včas, podľa dohodnutých podmienok. Nie je to žiadny podvod a naozaj splatíte iba toľko, koľko ste si požičali.

 
Pridajte si nás na Facebook Získajte prehľad výhodných ponúk