Seznam ověřených společností poskytujících půjčky

Bohužel nebyly nalezeny žádné nabídky.

Pôžičky bez dokladovania príjmu

11. 5. 2016
Pôžičky bez dokladovania príjmu,
Pôžičky & Rady

Koľko si chcete požičať?

EUR

Taktiež v prípade, že sa jedná o podnikateľa, tak nevyžaduje od neho daňové priznanie za predchádzajúce zdaňovacie obdobie.

Pôžička bez potvrdenia o príjme v banke?

V prípade, že ako žiadateľ idete po pôžičku do banky, tak vo väčšine prípadov ju získate len vtedy, ak máte na účte obraty v radoch vyšších stoviek až tisíc eur. V banke preto pôžičku bez doloženia príjmu získate len veľmi ťažko, šanca je z roka na rok menšia, keďže normy pre poskytovanie pôžičiek sú prísnejšie. Okrem dokumentovania príjmov musí žiadateľ v banke doložiť ešte celý rad rôznych dokumentov. Ak má žiadateľ príjmy nízky, má v banke len veľmi malú šancu pôžičku získať.

 
Porovnajte pôžičky a vyberte si tú najvýhodnejšiu
Porovnať pôžičky 

Rýchle pôžičky bez dokladovania

S úplne inou situáciou sa stretnete v nebankovej spoločnosti, kde sú bežne poskytované pôžičky aj bez dokladovania výšky príjmu. Musíte sa ale pripraviť na to, že zvyčajne budete musieť ručiť nehnuteľnosťou, autom či iným majetkom. Riziko pre poskytovateľa pôžičky bez dokladovania príjmu, je často vykúpené vyššou úrokovou sadzbou ako v prípade bankovej pôžičky.

Rýchle pôžičky bez potvrdenia o príjme sú napríklad pre menších živnostníkov, ktorí nemajú dostatočný príjem doslova spásou. Môžu si tak nakúpiť potrebné vybavenie, náradie či stroje na svoju ďalšiu činnosť. Alebo tiež rýchlo vykryť stratu v horšom mesiaci a zaplatiť si nedoplatok na zdravotnom poistení. Podobných príkladov by sme však v praxi mohli uviesť hneď niekoľko.

Pôžičky bez potvrdenia o príjme poskytuje napríklad:

  • Pôžičkomat
  • CreditONE
  • Ferratum
  • Profi Credit
  • Úver4you
 
Pridajte si nás na Facebook Získajte prehľad výhodných ponúk