Seznam ověřených společností poskytujících půjčky

Bohužel nebyly nalezeny žádné nabídky.

Pôžička 200 €

3. 11. 2015
pôžička pred výplatou 200 €, nebanková pôžička, online pôžička 200 €, pôžička 200 € na účet
Pôžičky & Rady

Koľko si chcete požičať?

EUR

Pôžička pred výplatou vo výške 200 € môže pomôcť v situácii, keď je číslo na vašom účte príliš malé na pokrytie výdavkov. Potrebujete nakúpiť darčeky alebo si chcete dopriať pohodový víkend so svojou druhou polovičkou? Žiaden problém. Pôžička 200 € je poskytovaná ako nebanková pôžička expresne rýchlo a bez nutnosti osobného stretnutia na pobočke.

Online pôžička 200 € - čo budete potrebovať?

Takmer nič. Naozaj, nebankové online pôžičky v takejto výške sú poskytované bez toho, aby ste dokladovali svoj príjem. Zároveň sa jedná o pôžičky bez registra, pri ktorých sa nenahliada do databázy dlžníkov. Vďaka tomu majú šancu získať peniaze aj ľudia, ktorí už mali v minulosti problém so splácaním.

 
Porovnajte pôžičky a vyberte si tú najvýhodnejšiu
Porovnať pôžičky 

Na vybavenie si pripravte:

  • Občiansky preukaz
  • Niekedy aj druhý doklad totožnosti
  • Základné údaje o výške príjmu, nákladov a podobne

Pôžička 200 € na účet

Peniaze čerpané prostredníctvom nebankovje pôžičky sú v drvivej väčšine prípadov čerpané na bankový účet žiadateľa. Hotovostné pôžičky sa stali minulosťou a zdá sa, že im úplne odzvonilo. Nariadenia NBS sú čoraz viac príšnejšie a aj preto je nebanková pôžička 200 € vyplácaná výhradne na účet.

V drvivej väčšine prípadov je to však ihneď, do 24 hodín od vyplatenia. V extrémných prípadoch však aj do 20 minút od úspešného schválenia a overenia žiadosti. Nebojte sa preto požiadať o pôžičku ani v prípade, že peniaze akútne potrebujete ešte v rovnaký deň.

Pôžička 200 € bez dokladovania príjmu sa nachádza v portfóliu týchto spoločností:

 
Pridajte si nás na Facebook Získajte prehľad výhodných ponúk