Seznam ověřených společností poskytujících půjčky

Bohužel nebyly nalezeny žádné nabídky.

Hotovostné pôžičky

28. 3. 2016
Hotovostné pôžičky,
Pôžičky & Rady

Koľko si chcete požičať?

EUR

Najjednoduchším riešením je samozrejme požičať si peniaze od rodičov a známych. Druhou možnosťou je banková pôžička, no tú bez potvrdenia o výške príjmu nemáte šancu získať. Možnosťou sú preto nebankové hotovostné pôžičky, o ktoré môžete požiadať veľmi jednoducho.

Online hotovostné pôžičky

Rýchle hotovostné pôžičky získate väčšinou aj cez internet a peniaze tak môžete dostať už do 24 hodín od odoslania žiadosti. To robí z hotovostných pôžičiek jeden z najobľúbenejších a najvyužívanejších finančných produktov vôbec.

Ako získať hotovostnú pôžičku?

Hotovostné pôžičky sú spravidla poskytované osobám starším ako 18 rokov s trvalým pobytom na území Slovenskej republiky. Hotovostná pôžička je v podstate pôžička bez registra, takže môžete byť pokojne vedený v registri dlžníkov. Len veľmi málo nebankových spoločností nahliada do registra. Pre rýchlejšie vybavenie a lepšie podmienky môžete doložiť aj potvrdenie o výške pravidelného mesačného príjmu, no na druhú stranu úver možno získať aj bez toho.

Vybavenie hotovostnej pôžičky je všeobecne rýchly proces, ktorý si však pre úspešné dokončenie vyžaduje aj ručenie nehnuteľnosťou. Niekedy možno budete požiadaný aj o to, aby ste mali spoludlžníka – ručiteľa. Odporúčame vám podať si online žiadosť, keďže častokrát môžete týmto spôsobom pôžičku vybaviť oveľa rýchlejšie a bez toho, aby ste museli ísť na pobočku.

 
Porovnajte pôžičky a vyberte si tú najvýhodnejšiu
Porovnať pôžičky 

Hotovostná pôžička = pôžička na čokoľvek

Peniaze, ktoré z hotovostnej pôžičky obdržíte na účet, môžete minúť na úplne čokoľvek. Nebankovú spoločnosť v drvivej väčšine prípadov vôbec nezaujíma, na čo poskytnuté prostriedky použijete. Skôr ako sa ale rozhodnete pre hotovostné pôžičky, tak zvážte svoje budúce finančné možnosti. Veľa ľuďom tiež stačí aj menšia hotovosť, o ktorú v konečnom dôsledku požadujú.

 
Pridajte si nás na Facebook Získajte prehľad výhodných ponúk