Blesková pôžička
Rozsah pôžičky 10 €200 €
Doba splácania od 1 do 30 dní
Úrok pôžičky od 0 %
Vybavenie pôžičky Zdarma
Pôžička na mieru

Koľko si chcete požičať?

EUR
Základné informácie
 • Pôžička ihneď bez registra
 • 10 € - 200 €
 • Splatnosť 1 – 30 dní
 • Úrok už od  0 %
Výhody pôžičky
 • Bez poplatkov navyše
 • Rýchla online pôžička
 • Peniaze do 15 minút
 • Bez ručiteľa a registra
Na čo sa pôžička hodí?
 • Úhrada faktúr a šekov
 • Rodinný nákup
 • Darčeky pre blízkych
 • Menšie opravy v domácnosti
Pridajte si nás na Facebook Získajte prehľad výhodných ponúk

Blesková pôžička

Nie je žiadnou hanbou, že sa človek ocitne v nečakaných situáciách, počas ktorých mu dôjdu jeho finančné prostriedky prípadne finančná rezerva. Dôvodov, ako sa do podobnej nepríjemnej situácie dostať je mnoho.

Teraz však nechceme dookola opakovať spôsoby, ktorými sa tam ľudia dostanú. Poďme sa pozrieť na to čo vás zaujíma najviac – ako čo najefektívnejšie, najrýchlejšie a najlepšie riešiť tieto problémy? Hneď teraz vám predstavíme riešenie v podobe veľmi rýchlej online pôžičky.

Blesková pôžička ja finančnou službou, ktorú poskytuje pôvodne poskytuje spoločnosť Leadsor Limited, ktorá sprostredkováva nebankové pôžičky v mnohých krajinách sveta. Po vyplnení formulára sa vaša žiadosť dostane cez unikátny systém do najvhodnejšej spoločnosti, ktorá vám môže peniaze okamžite odoslať. Vďaka tomu, že do systému má prístup viacero významných a overených poskytovateľov pôžičiek, tak získate peniaze až do výšky 200 € naozaj bleskovo!

TABUĽKA SPLÁTOK

Chcem si požičiaťNa ako dlhoMaximálná mesačná splátka 
10 €5 dní10 €Mám zájem
20 €5 dní20 €Mám zájem
50 €10 dní58 €Mám zájem
80 €15 dní98 €Mám zájem
120 €20 dní150 €Mám zájem
200 €30 dní262,9 €Mám zájem

Reprezentatívny príklad: Celková výška úveru 200 € - doba splatnosti 30 dní - úroková sadzba XY % p.a. - RPMN XY % - poplatok za prijatie, posúdenie a vyhodnotenie žiadosti 0 € - poplatok za vedenie 0 € - výška mesačnej splátky 200 € - celková splatená suma 200 €.

Pôžička ihneď bez potvrdenia o príjme

Aké sú však parametre pôžičky? V prvom rade je potrebné poznamenať, že Blesková pôžička sa poskytuje bez potvrdenia o príjme. Skutočne nikto od vás nebude vyžadovať nejaký doklad alebo potvrdenie od zamestnávateľa, či dokonca daňové priznanie (v prípade živnostníkov a drobných podnikateľov).

Po odoslaní online formuláru môžete získať sumu od 10 do 200 € s dobou splatnosti 1 – 30 dní. Je to teda krátkodobá pôžička, alebo ak chcete mikropôžička, ktorou hlavnou výhodou je rýchlosť a flexibilita. Potrebujete peniaze do pár minút? Blesková pôžička alias pôžička pred výplatou je riešenie.

Doba splatnosti je síce krátka, no okamžite po pripísaní výplaty na váš bankový účet ju môžete splatiť. Nemáte tak na pleciach bremeno úveru niekoľko mesiacov či rokov, ako sme toho svedkami v iných nebankových spoločnostiach. Výplata stále neprišla? Nevadí, aj na to pozná Blesková pôžička odpoveď – jednoducho si splatnosť pôžičky za poplatok predĺžite (aj niekoľkonásobne) a máte po starostiach. Jednoducho povedané, zaplatíte až vtedy, keď si to naozaj budete môcť dovoliť.

Výhodná online Blesková pôžička

Proč vhodná?

 • Žiadny ručiteľ a bez potvrdenia o príjme! – áno čítate správne, Blesková pôžička od vás nevyžaduje ručiteľa a potvrdenie o výške príjmu.
 • Pôžička pre nezamestnaných – pôžička sa nezamestnaným neodporúča. no v prípade, že momentálne prácu nemáte alebo ste o ňu prišli, tak je správnou voľbou aj pre vás. Samozrejme treba myslieť aj na to, ako ju následne splatíte – predídete tak v budúcnosti zbytočným komplikáciám.
 • Pôžička pre dlžníkov – všetko ste už splatili, no ste stále vedený ako dlžník v registri dlžníkov, nemáte tak možnosť získať bankovú pôžičku. Táto situácia je bežná, no napriek tomu existuje len málo riešení. Blesková pôžička je jedným z nich.
 • Okamžité vybavenie do niekoľkých minút – naozaj, peniaze na svojom bankovom účte môžete mať do 20 minút od odoslania žiadosti. Pri opakovanej žiadosti o pôžičku je to dokonca otázka 5 minút.

A teraz úprimne – naozaj je to také zložité? Podľa nášho názoru sa jedná o jedno z najrýchlejších možných riešení ako si vybaviť pôžičku. Áno, existuje aj možnosť navštíviť priamo pobočku, ale načo sa zbytočne namáhať a merať cestu k nej? Home Credit online pôžička je zároveň aj telefonická pôžička, tak využite všetky jej výhody.

Ako získať Bleskovú pôžičku?

Postup je veľmi jednoduchý a proces vybavenia rýchly. Nemusíte nikam chodiť a stačí:

1. Vybrať si na našej stránke „Blesková pôžička“.
2. Vyplniť krátky formulár a uviesť vaše pravé kontaktné údaje.
3. Po odoslaní formulára budete telefonický kontaktovaní pracovníkom firmy.
4. Overí si vašu žiadosť, správnosť údajov a dohodnete si výšku pôžičky.
5. Peniaze vám odošle na váš účet do niekoľkých minút.

Myslíme si, že Blesková pôžička je dobrou voľbou pre ľudí, ktorí to majú v bankách jednoducho komplikovanejšie. Podmienky ideálneho klienta sú pre dnešných ľudí len ťažko splniteľné. A to bol presne dôvod, prečo vznikla táto rýchla online pôžička.

Pridajte si nás na Facebook Získajte prehľad výhodných ponúk